Тешка сообраќајна несреќа кај Пирава, еден мртов

Од:

56-годишен жител на селото Пирава го загуби животот откако со возилот кое го управувал излетал од регионален пат меѓу селата Јосифово и Пирава. Починал на местото на несреќата.

Смрт констатирал лекар од Итната медицинска помош. Увид извршил и јавен обвинител на чие барање телото е предадено на обдукција .

Би можело да ве интересира

Охриѓанец ја истепал сопругата за која имал забрана за приближување

Катерина Ѓуровски

Арачиновец застрелан на семејна веселба

Катерина Ѓуровски

25-годишник силувал 81-годишна старица од струмичко

Катерина Ѓуровски

Криумчар на мигранти, бегајќи повредил двајца полицајци и удрил во наплатна рампа

Катерина Ѓуровски

Скопјанец со туѓи картички купувал на интернет, потрошил 135 илјади денари

Штипски полицајци истепале притвореник, МВР им поднесе кривични