Тепачка во Аеродром: Бабата со тврд предмет го нападнала зетот

Од:

МВР информира дека синоќа во 22.26 часот во СВР Скопје, 50-годишник од Скопје пријавил дека на подрачјето на Аеродром, по претходни недоразбирања, бил физички нападнат од М.К., мајка на неговата сопруга, која употребила и тврд предмет.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Двајца стружани оштетиле неколку возила, а нападнале и полицајци

Маж од Дебар им се заканувал на неговата мајка и на неговата малолетна сестра

Горан Наумовски

Кривична пријава за жител од Чашка кој физички ја малтретирал малолетната ќерка

Скопјaнец ја истепал својата 18-годишна сестра

Горан Наумовски

Жена е нападната од нејзиниот син во Аеродром

Полицијата уапси млад штипјанец кој си ја истепал девојката