Тепачка пред казино во Аеродром: Скопјанка со нож го рани поранешниот партнер

Од:

МВР извести дека вчера во 19.25 часот во СВР Скопје било пријавено дека пред казино на подрачје на Аеродром, по претходна расправија, настанала физичка пресметка помеѓу Т.М. од Скопје и нејзиниот поранешен 45-годишен партнер, при што таа употребила нож и му нанела повреди.

Остриот предмет бил пронајден и одземен и по целосно расчистување и документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава, велат од полицијата.

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Скандалозна тепачка на двајца познати рапери во Кан: Ги раздели обезбедувањето

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Голема тепачка на седницата на тајванскиот Парламент

Горан Наумовски

Тројца истепани во угостителски објект во Градскиот парк во Скопје

Вработена во казино лажела дека била ограбена

Белградското обвинителство бара притвор за еден од тепачите на генералот Чаѓеновиќ

Инцидент во Скопје: Деца биле истепани од двајца малолетници