Струмичанец ја нападнал сопругата со нож, а си го повредил и синот

Од:

На 7.8.2022 во 4.10 часот, полициски службеници од СВР Струмица го лишиле од слобода Б.Б.(35) од Струмица затоа што околу 1 часот ја нападнал неговата сопруга со остар предмет, при што го повредил и нивниот малолетен син.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Би можело да ве интересира

Скопјанец со нож ја нападнал сопругата

Горан Наумовски

Ќерка со нож ја нападнала мајката и ѝ нанела повреди

Горан Наумовски

Малолетници се тепаа кај Железничка во Скопје

Скопјанец со нож и се заканувал на битолчанка и на нејзиното дете

Горан Наумовски

Двајца убиени во напад со нож во Германија

14-годишник од Скопје нападна врсник со нож