Скопјанец истепал малолетничка зошто во кино му го удирала седиштето

Од:

45-годишен скопјанец е пријавен во полиција откако според пријавата физичка нападнал малолетничка која претходно со нозете шутирала во седиштето на кое што седел во кино во скопски Карпош.

МВР информира дека работи на расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Охриѓанец ја истепал сопругата за која имал забрана за приближување

Катерина Ѓуровски

Арачиновец застрелан на семејна веселба

Катерина Ѓуровски

25-годишник силувал 81-годишна старица од струмичко

Катерина Ѓуровски

Криумчар на мигранти, бегајќи повредил двајца полицајци и удрил во наплатна рампа

Катерина Ѓуровски

Скопјанец со туѓи картички купувал на интернет, потрошил 135 илјади денари

Штипски полицајци истепале притвореник, МВР им поднесе кривични