Пронајдено починато 26-годишно момче од Скопје

Од:

Вчера попладне околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на улицата „Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат 26-годишниот М.О., при што од лекар е констатирана смрт без траги на насилство, извести МВР.

– Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Скопје. По наредба на Јавен обвинител телото е предадено на обдукција, соопшти МВР.

Би можело да ве интересира

Се обидел да ја запали куќата на татко му, уапсен маж од демирхисарско

Скопјанец продавал дрога во продавница за миленици

27-годишен затвореник почина во „Идризово“

Прегазен пешак во Скопје

Ана Ололовска

26-годишен делчевец пронајден мртов во када

Во Скопје загина градежен работник од Турција

Горан Наумовски