Повреден е градежен работник

Од:

Вчера попладне тешко е повреден 56-годишен градежен работник од Крива Паланка.

Работникот паднал од скеле од висина од пет до шест метри додека работел на објект во ТИРЗ Бунарџик, според информациите од полицијата.

Би можело да ве интересира

Прегазено дете во Штип

Жена носела пиштол без дозвола на бензинска пумпа, сега е во притвор

Ана Ололовска

Куќен притвор за скопјанец што чувал пет вида дрога во изнајмен стан

Жарко Настоски

Скопјанец силувал и претепал жена во станот на неговата покојна мајка

Жарко Настоски

Полицијата најде кокаин во „Мерцедес“ на автопатот кај Желино, уапсени тројца гостиварци

Жарко Настоски

Штипски тинејџер со нож нападнал и ограбил 84-годишен дедо

Жарко Настоски

Leave a Comment

2 × 4 =