Насилство во Чаир: Жена е нападната од нејзиното момче

Од:

Триесет и двегодишна жена пријавила дека на подрачјето на Чаир била физички нападната од нејзиното момче М.Ш.(33) од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок, извести МВР.

Би можело да ве интересира

Мајка и син нападнати во Кисела Вода

Скопјанец со пиштол и се заканувал на 63-годишната сестра

Горан Наумовски

Тројца насилници истепале малолетник во Аеродром

Тетовчанец го нападнал неговиот брат

Негувателка во Радишани тепала тригодишно дете, од насилството го загубило говорот

Орце Костов

Инцидент во Скопје: Нападнати татко и ќерка