Млад струмичанец е најден мртов во својот дом

Од:

МВР извести дека вчера околу 13,30 часот во СВР Струмица било пријавено дека во струмичкото село Мокриево, во семејниот дом бил пронајден починат М.С.(27).

Смртта била констатирана од лекар од итна медицинска помош.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција.

Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Струмица.

Би можело да ве интересира

Во САД е пронајден мртов патник во мотор на авион

Во Зрењанин: Еден мртов во караницата помеѓу двајца познаници

Горан Наумовски

Жител на Луково пронајден мртoв во близина на деловен објект во селото

Горан Наумовски

Струмичанец објавил компромитирачка фотографија од поранешната вонбрачна сопруга

(ВИДЕО) Отиде на прошетка и не се врати: Полицијата го пронајде телото на 40-годишниот планинар

Струмичанец шверцувал мигранти од Турција