Маж се удавил во водите на Охридско Езеро

Од:

Шеесет и шестгодишeн маж попладнево е пронајден без знаци на живот во водите на Охридското Езеро во близина на автокампот „Ас” кај Струга.

Според првичните информации на телото на починатиот немало траги на насилство.

Увид на местото извршила полициска екипа во присуство на јавен обвинител и медицинки тим.

Би можело да ве интересира

Голема потрага по жена која скокна во Вардар

Горан Наумовски

Накитена подводната новогодишна елка во Охридското езеро

Прекината е потрагата по лицето кое утрово скокна во водите на реката Вардар

Горан Наумовски

ЦУК: Се трага по лицето кое се фрли во водите на Вардар

Се трага по лице кое се фрлило од мостот „Близнак“ во Скопје

Горан Наумовски

Тело на битолчанец е пронајдено во водите на Преспанското Езеро

Горан Наумовски