Маж пронајден мртов во својот дом во Кучевиште

Од:

Седумдесет и двегодишникот Б.С. (72) бил пронајден мртов во својот дом во скопското село Кучевиште.

Како што информира МВР, случајот бил пријавен изутрина во 2.24 часот во СВР Скопје.

Итната медицинска помош констатирала смрт, а телото е предадено за обдукција.

Би можело да ве интересира

Мртов маж e пронајден со убодни рани во подрумот на луксузен хотел на Менхетен

Мртов маж пронајден во куќа во Драчево

Велешанец пронајден мртов кај дуќаните на Нов мост во Велес

Мртов маж пронајден во својот дом во Кочани

Македонски државјанин пронајден мртов во мотел во Урошевац

Горан Наумовски

Во куќа во Велес пронајден мртов маж