kuceviste

Македонија

Маж пронајден мртов во својот дом во Кучевиште

А1он
Седумдесет и двегодишникот Б.С. (72) бил пронајден мртов во својот дом во скопското село Кучевиште. Како што информира МВР, случајот бил пријавен изутрина во 2.24