Маж од Неготино се закануваше, па се соблече пред вработена во Центар за социјални работи

Од:

Полицијата од Неготино го уапси Л.Ф.(50) затоа што во Центарот за социјални работи во Неготино упатил закани кон една вработена и се соблекол пред неа, информира МВР.

Тој е приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Би можело да ве интересира

Полицијата со детали за сообраќајката во која загина 77-годишен пензионер од Неготино

Изгасени пожарите кај Неготино и Демир Капија – гасеа и авион на ДЗС и хеликоптер на МВР

А1он

Судот одлучи: 30 дена притвор за функционерот на ДУИ, Исмет Гури

Горан Наумовски

Исмет Гури донесен во Основен кривичен суд Скопје

Екс директорот на УЈП Гури преку синот ги перел парите – му купувал локали и префрлал пари

Анита Петровска Рајковиќ

Семејно насилство: Со нож и се заканувал на сопругата и на нејзиниот татко