Масовна тепачка на крштевка во познат белградски хотел

Од:

Во саботата во познат белградски хотел околу 23 часот дошло до масовна тепачка на крштевка на дете, пренесуваат српските медиуми.

Во хотелот на улица Милентие Поповиќ, за време на прославата, се случила масовна тепачка во која неколку лица му нанеле тешки телесни повреди на В.А. (47).

Сторителите се идентификувани, а полицијата трага по нив.

Би можело да ве интересира

22-годишно момче од Скопје е претепано поради паричен

Во Врање по масовна тепачка ранети се тројца насилници

Горан Наумовски

ВИДЕО: Тепачка сред улица со палки по обид за непрописно вклучување

ВИДЕО: „Црн петок“-тепачка во продавница поради една јакна

Предраг Петровиќ

Момче од Италија е истепано и повредено во Скопје

(ВИДЕО) Ги натепале во 19:30 часот, пријавиле после полноќ: Детали за тепачката во Куманово

Александар Тодески