Кумановец се повредил чистејќи пиштол

Од:

48-годишен кумановец вчера бил пренесен на лекување на Комплексот клиники „Мајка Тереза“ откако се повредил чистејќи пиштол во неговиот дом во селото Тромеѓа.

Увид на местото на инцидентот извршила екпа од СВР Куманово соопшти Министерството за внатрешни работи.

Би можело да ве интересира

Скопјанец истепал малолетничка зошто во кино му го удирала седиштето

Катерина Павлова-Николовска

Лажел дека е сопственик на рент а кар фирма, земал гуми од сервис, ништо не платил

(ВИДЕО) Уапсени кумановци и кратовци, криумчари на мигранти: Биле дел од меѓународна група, им земале од 2000 до 4000 евра

Лудуваат на автопат: На Скопје-Тетово возеле со 227 и со 214 километри на час

Возачот кој ја предизвика сообраќајката кај Штип бил во алкохолизирана состојба

Ана Ололовска

Трета жртва во сообраќајката на автопатот Штип-Миладиновци, почина и 37-годишна жена

Катерина Павлова-Николовска