Без струја корисниците од улицата „Партениј Зографски“

Од:

Во текот на утрешниот ден без електрична енергија ќе останат корисниците од ул. Партениј Зографски бр.32, 34, 46, 47, 48, 49, 51 и 53, во општина Центар.

Како што информираат од ЕВН безнапонска состојба ќе трае во периодот од 10 до 11:30 часот.

Би можело да ве интересира

Дел од Општина Аеродром и три скопски села утре без струја

Ана Ололовска

Без струја делови на неколку скопски општини, прекинато водоснабдување во дел од Кисела Вода

Ана Ололовска

Без струја утре жителите на Сарај и Ѓорче Петров

Ана Ололовска

Без струја утре делови од Бутел и Ѓорче Петров

Ана Ололовска

Без струја дел од корисниците во Аеродром и село Љубош

Ана Ололовска

Без струја утре повеќе делови од Скопје

Ана Ололовска