Арачиновец застрелан на семејна веселба

Од:

Арачиновец на возраст од 31-година бил донесен со прострелна рана во копмлексот клиники „Мајка Тереза“. Според првичните информации кои ги има полицијата, бил повреден на семејна веселба во скопско.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот информира МВР.

Би можело да ве интересира

Се истепале две фамилии во Штип, единаесетмина приведени

Споделувал детска порнографија во групи на социјални мрежи, приведен 28-годшник од Велешта

21-годишник загина во сообраќајна несреќа на патот Прилеп-Битола

Воз прегази скопјанец кај булеварот „Србија“

Катерина Ѓуровски

Во угостителски објекти и на концерт во Скопје пронајдена дрога, приведени двајца дилери

Залутан куршум погоди автомобил во движење кај Сарај