Арачиновец застрелан на семејна веселба

Од:

Арачиновец на возраст од 31-година бил донесен со прострелна рана во копмлексот клиники „Мајка Тереза“. Според првичните информации кои ги има полицијата, бил повреден на семејна веселба во скопско.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот информира МВР.

Би можело да ве интересира

Пиштол пронајден во двор во основно училиште во Тетово

24-годишна Албанка загина во тешка сообраќајка кај Ласкарци

„Порше“ излета во Аеродром, повредени пет девојки

Катерина Ѓуровски

Убиена жена во кочанското село Бели, осомничен синот

34-годишна битолчанка се отрула од плин во сопствената бања

Малолетник од Охрид насилнички се однесувал во училиште, прекршочна пријава за таткото