72-годишник од Кавадарци починал откако паднал од дрво

Од:

72-годишен маж од Кавадарци почина откако паднал од дрво во дворно место од викендица.

dobivaj vesti na viber

Како што наведуваат од МВР, се работи за Р.П.(72) а несреќата се случила во с.Старо Конско, општина Богданци.

Смрт констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било дадено на обдукција.

Би можело да ве интересира

Во стан на „Џон Кенеди“ пронајден починат маж

Ана Ололовска

ВИДЕО: Разбиена група што криумчарела хероин во Хрватска, тројца приведени

Кавадарчанка го заклала партнерот па го запалила телото

Катерина Павлова-Николовска

Криумчар бегајќи удрил во полициско возило, ги повредил и полицајците и мигрантите кои ги превезувал

Се уште не е пронајден возачот од автомобилот што излета во Вардар

Ана Ололовска

Кумановски Голф падна во Вардар, се трага по патниците

Катерина Павлова-Николовска