40-годишен скопјанец пронајден мртов во својот дом

Од:

Вчера попладне околу 12.40 часот во СВР Скопје, било пријавено дека на подрачјето на Карпош, во својот дом бил пронајден починат 40-годишниот Т.Д. од Скопје, извести МВР.

– Од лекар од Итна медицинска помош констатирана е смрт без траги на насилство, соопшти МВР.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото е дадено на обдукција.

Би можело да ве интересира

Скопјанец истепал малолетничка зошто во кино му го удирала седиштето

Катерина Павлова-Николовска

Лажел дека е сопственик на рент а кар фирма, земал гуми од сервис, ништо не платил

(ВИДЕО) Уапсени кумановци и кратовци, криумчари на мигранти: Биле дел од меѓународна група, им земале од 2000 до 4000 евра

Лудуваат на автопат: На Скопје-Тетово возеле со 227 и со 214 километри на час

Возачот кој ја предизвика сообраќајката кај Штип бил во алкохолизирана состојба

Ана Ололовска

Трета жртва во сообраќајката на автопатот Штип-Миладиновци, почина и 37-годишна жена

Катерина Павлова-Николовска