22-годишна девојка нападната од нејзиното момче на улица во Скопје

Од:

22-годишна скопјанка со иницијали С.Н. пријавила дека околу 2.50 часот по полноќ била физички нападната од нејзиното момче, 21-годишниот А.Н..

dobivaj vesti na viber

Настанот се случил пред угостителски објект на улицата „Анастас Митев“ во Скопје.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Тетовец ја нападнал сопругата

На концерт во Скопје петмина приведени, пронајдена дрога

Катерина Павлова-Николовска

Приведени 12 лица при контрола во угостителски објекти во Скопје, пронајдена дрога

Загина 28-годишен мотоциклист од Скопје

Ана Ололовска

Во основно училиште во тетовско пронајдени бомби и мини од југословенскиот период

Катерина Павлова-Николовска

Инцидент во ресторан во Аеродром: Го претепале, го влечеле по под, го удирале со ногарка

Катерина Павлова-Николовска