22-годишен Македонец се удави во Црна Гора

Од:

Млад човек од Македонија се удави вчера околу 18 часот на плажата Утјеха, објави црногорскиот портал  Primorski.me.

dobivaj vesti na viber

Според информациите на порталот „Приморски“, 22-годишен млад маж вчера пристигнал во заливот меѓу Бар и Улцињ, каде требало да работи.

На телото немало траги на насилство.

Треба да се утврди причината за смртта. Обвинителот наредил обдукција.

Би можело да ве интересира

Во битолски локали полицијата пронајде дрога и оружје, приведени десетмина

Пронајдена мртва старицата по која се трагаше шест дена

Катерина Павлова-Николовска

Инцидент на Бит Пазар: Пукал по сообраќајна расправија, полицијата го бара со потерница

Катерина Павлова-Николовска

Кај Зелениково пронајден човечки труп

Горан Наумовски

Човечки труп пронајден по течението на Треска

Горан Наумовски

Во својот дом пронајден починат 54-годишен битолчанец

Ана Ололовска