torino

Македонија

(ВИДЕО) Андреа се извини за знамето: Не беше од омраза, се гордеам од каде доаѓам

А1он
Во видео кое е објавено и на официјалната страна на Евровизија, македонската преставничка Андреа се извини за фрлањето на македонското знаме додека ја фотографираа. -Видов