tepacka vo jsp

Македонија

Во автобус на ЈСП: Нападнато дете, насилници му се закануваа со нож

А1он
Скопската полиција извести дека вчера М.С.(50) од Скопје, пријавил дека на подрачјето на Аеродром во автобус на ЈСП неговиот малолетен син бил физички нападнат од
Македонија

Шофер на 24-ка претепа човек, му ја удирал главата од прозорците во возилото

А1он
Вечерва после 22 часот во автобус на ЈСП со број 24 се случил тежок инцидент во кој возачот крвнички претепал патник, дознава „А1.он“, од сведоци