starleta

Регион

(ВИДЕО) Скандал во болница во Ниш: Старлета се снимала полугола меѓу картоните на пациентите

А1он
Данијела Нешиќ, помошник директор на Здравствениот дом во Ниш, денеска најави дека здравствената установа ќе ги преземе законски пропишаните мерки против пациентката Катарина Ѓ. поради
Македонија

(ВИДЕО) Пендаровски потрошил 400 евра за пречекот на старлетата Нивес Целзиус – Не открива за што разговарале двајцата

Орце Костов
Пречекот на хрватската старлета Нивес Целзиус, која ги бакнуваше гардистите во претседателската вила Водно, претседателот Стево Пендаровски го чинеше 400 евра. Хрватска пејачка беше на