spasuvac

Свет

(ВИДЕО) Дете се дави во преполн базен, спасувачот скока и го спаси девојчето

А1он
На социјалните мрежи се појави застрашувачки момент кога детето почнува да се дави во преполн базен пред да скокне спасител. Видеото од TikTok покажува десетици