riki martin

Магазин

ВИДЕО: Рики Мартин покажа како си го негува лицето и кожата

А1он
Порториканскиот поп-пејач Рики Мартин за магазинот „Вог“ покажа какви производи користи за нега на кожата на лицето. Почнал со ова кога имал само 12 години,