psg

Спорт

Мурињо во Париз на разговор со раководството на ПСЖ

А1он
Поранешниот менаџер на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо повторно е централна тема за медиумите на Островот. Британски „Сан“ информира за средба меѓу невработениот во моментов Португалец
Спорт

Буфон: Планирав да ја завршам кариера, но стигна повикот од ПСЖ

А1он
Голманот на Пари Сен Жермен, Џанлуиџи Буфон, призна дека беше подготвен да ја заврши кариерата откако го напушти Јувентус. Според него, неочекувано дојде понудата од