omraza

Видео Македонија

ВИДЕО: Агенцијата одлучи-нема говор на омраза во обраќањето на Латас

А1он
Нема елементи на говор на омраза во обраќањето на уредникот на Сител телевизија Драган Павловиќ-Латас. Членовите на Агенцијата за аудио и аудиовизуелни услуги со осум