nasilstvo uciliste

Свет

14 годишно момче избоде ученици и професори, хорор во училиште, професор доби нож во око

А1он
Момче (14) од Шпанија е уапсено бидејќи со нож избодел тројца професори и најмалку еден ученик во средно училиште во Херез де ла Фронтера на