najdzel faraz

Свет

Банката на британскиот политичар му ја затвори сметката, една од причините и пријателството со Новак Ѓоковиќ

А1он
Банкарските сметки на британскиот политичар Најџел Фараж била затворени откако приватната банка Coutts одлучи дека неговите ставови „не се совпаѓаат со нивните вредности“, покажуваат документите