modeli

Магазин

Најпознатите македонски модели блеснаа во комбинации од Fashion Group

А1он
Дека најпознатите македонски модели изгледаат подеднакво добро како и пред неколку години кога последен пат се појавија на модните писти, докажаа во хотелот Лимак каде
Магазин

Познати манекенки вклучени во измама од повеќе милиони долари

А1он
Во моментов, една од најпопуларните и најуспешни манекенки на светот 23-годишната Кендал Џенер, потоа 22-годишната Бела Хадид, 27-годишната Емили Ратајковски и 22-годишната Хајли Болдвин, се