miler

Спорт

Томас Милер потпиша нов договор со челниците на Баерн

А1он
Германскиот фудбалер Томас Милер денеска потпиша нов договор со челниците на Баерн, објави клубот од Минхен на својата официјална веб-страница. Како што беше најавено, Милер