lotaarija

Магазин

ВИДЕО: Инфлуенсер фрли милион долари од хеликоптер: Луѓето се тепаа за парите

А1он
Чешкиот продуцент, актер, инфлуенсер и инвеститор Камил Бартошек, попознат по прекарот Казма, организираше лотарија со голема награда од еден милион долари, која ја ставил во