kunde

Спорт

Кунде официјално регистриран, ќе игра против Валјадолид?

А1он
Барселона и официјално ја комплетираше регистрацијата на новото засилување од Севилја, дефанзивецот Жил Кунде, потврдува веб-сајтот на шпанската Ла лига, со што тој може да