hari stajls

Магазин

ВИДЕО: Манекенката го освои Хари Стајлс, позираа сред Токио

А1он
За многумина новопечениот пар е големо изненадување. Пејачот Хари Стајлс и моделот Емили Ратајковски беа снимени како споделуваат страстен бакнеж во Токио. Пред ова, медиумите
Магазин

(ВИДЕО) Хари Стајлс го прекина концертот поради еден пар: Дали сте сигурни дека сте подготвени?

А1он
Британскиот музичар Хари Стајлс настапи на Филипините во рамките на својата светска турнеја кога во еден момент беше прекинат од смешен транспарент на една обожавателка.