grobari

Спорт

(ВИДЕО) Хаос во Белград: Жестока тепачка на Гробари и Делии пред големото фудбалско дерби

А1он
Црвена Звезда и Партизан вечерва на „Рајко Митиќ“ од 18 часот ќе го одиграат 173. најголемо дерби на српскиот фудбал. View this post on Instagram
Спорт

(ВИДЕО) Навивачите на Партизан со „топовски удари“ ги пречекаа кошаркарите на Црвена Звезда

А1он
Хаос пред почетокот на „мајсторката“ во Белград. На нвивачите на Партизан мета им беше на автобусот со кошаркарите на Звезда. Evo i dela snimka. Informacije