fudbal anglija

Спорт

ВИДЕО: Студен туш за навивачите на Ливерпул

А1он
Бројни навивачи на Ливерпул доживеаја студен туш, ама буквално, вчера на полувремето од мечот со Њукасл. Имено, дефектот на прскалката беше причината навивачите во првите