fejsbuk

Магазин

Фејсбук карта на светот – ова се земјите кои најмногу се „дружат“!

А1он
Многу интересна интерактивна мапа која покажува за секоја земја поединечно, за корисници на Фејсбук со кои земји имаат најмногу врски. Социјалните мрежи и мобилната технологија
Регион

Србија: Ја ишишале до гола кожа бидејќи ги навредувала на фејсбук

А1он
Девојче од Неготин во Србија, е уапсено под сомневање дека со својата другарка физички злоставувале тринаесет годишно девојче од истиoт град, бидејќи таа наводно ги