feenord

Спорт

Раководството на Унион Берлин физички нападнато пред дуелот со Феенорд

А1он
Претседателот на Унион Берлин е еден од нападнатите членови на раководството на германскиот фудбалски клуб пред вечерашниот дуел во Холандија против Феенорд во рамки на
Спорт

КАС: Лацио да плати еден милион евра на Феенорд за Де Вриј

А1он
Арбитражниот суд во Лозана донесе одлука за случајот со дефанзивецот Стефан де Вриј и неговиот трансфер во Лацио. Холандскиот репрезентативец се пресели од Фееноорд во