dzenifer kulidz

Магазин

Ѕвездата на филмот „Американска пита“ се најде на листата на 100 највлијателни во 2023 година

А1он
Магазинот „Тајм“ ја објави својата годишна листа на 100 највлијателни луѓе, меѓу кои и Џенифер Кулиџ. Актерката неодамна доби Златен глобус за улогата во серијата