divi trki

Македонија

Тетовската полиција фати диви тркачи на автопат и им заплени 14 коли

А1он
Доцна синоќа, во периодот од 00.30 до 01.30 часот, тетовската сообраќајна полиција, по претходно добиени информации дека на автопатот Скопје-Тетово, односно од бензинска пумпа на