delii

Спорт

(ВИДЕО) Хаос во Белград: Жестока тепачка на Гробари и Делии пред големото фудбалско дерби

А1он
Црвена Звезда и Партизан вечерва на „Рајко Митиќ“ од 18 часот ќе го одиграат 173. најголемо дерби на српскиот фудбал. View this post on Instagram
Регион

ВИДЕО: Подршка за Србите во Црна Гора по улиците на Белград

А1он
По победата на кошаркарите на Црвена звезда над Баерн во Штарк Арената, навивачите на белградскиот клуб се упатија во протестна прошетка за поддршка на Србите