cvetan tr

Македонија

(ВИДЕО) Трипуновски: Ковачевски и Николовски го уништија АД Водостопанство

А1он
Власта, Димитар Ковачевски и Љупчо Николовски ги уништуваат институциите во државата, oва денеска преку прес-конференција го истакна Цветан Трипуновски од ВМРО-ДПМНЕ. -Трет месец по ред