avatar strumica

Македонија

ВИДЕО: Струмички „Аватар“ повикува на нови журки, инспекцијата бара правна можност да го затвори

Маја Илиевска-Пачемска
Струмичкиот клуб „Аватар“, пререгистриран во кафуле, викендов повикува на нови журки иако за журките со стотици гости минатиот викенд заработи кривична пријава за непочитување на