ВИДЕО: Се запали автобус на „Ниш експрес“, не се знае дали има повредени

Од:

На автопат во Србија се запали патнички автобус на „Ниш експрес“. Немилиот настан се случи околу 20.30 часот во близина на Дољевац. Не се знае дали има повредени во овој пожар. Сообраќајот на автопатот е забавен.

Би можело да ве интересира

Истрагата утврди: Русин со јорган си го задуши заспаното дете, со нож и го расече вратот на сопругата

„Падна“ мажот кој и се закануваше на жена со убиство, па побегна: Полицијата го уапси насилникот

Обвинение за „таткото од пеколот“: Две пријави за Урош кој ја држеше ќерка си затворена во станот

Србин предал ротирачки митралез кој пука 3.000 куршуми : Го ставил на приколка и го однел во полиција

Катерина Павлова-Николовска

Ме тепаше додека го држев синот во раце, сведочи жената од Звездара која мина низ шестмесечен пекол

Двајца полицајци ранети во Сомбор: Тие возвратија на пукањето и го ранија напаѓачот

Горан Наумовски