ЖИВО: Заев ја објавува четвртата бомба

Од:

Во 14 часот лидерот на СДСМ Зоран Заев на прес-конференција ја објавува 4-та бомба.

Следете ја директно прес конференцијата на СДСМ со старт во 14 часот.

Освен на страната на А1он на видеото подолу, обраќањето на претседателот на СДСМ можете да го следите и на http://sdsm.org.mk/.

Би можело да ве интересира

СДСМ: Мицкоски е најголемиот бранител на криминалците

ВМРО-ДПМНЕ: Заев да каже со кои лица имал тајни средби мафијашот Седат Пекер во зградата на Владата

Костадинова: Мицевски нападна пратеничка, тој е дел од насилничката матрица на ВМРО-ДПМНЕ

Катерина Павлова-Николовска

Коциќ: Со законски измени ги ограничуваме трошоците за лекување од ковид во приватните болници

(ВИДЕО) Талевски: Пресудата за „Трезор“ е доказ зошто беше важен Законот за ЈО и зошто ВМРО-ДПМНЕ беа против негово носење

Ана Ололовска

СДСМ: Градиме систем за поодговорно управување со јавните финансии

Ана Ололовска

Leave a Comment

twenty − 11 =