Во стан во Центар пронајден мртов маж

Од:

МВР извести дека вчера во 23.05 часот во полициската станица „Беко“ било пријавено дека во сопствениот дом на подрачје на Центар бил пронајден починат А.Н.(71) од Скопје.

Смрт констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено за обдукција.

Би можело да ве интересира

Мртов маж e пронајден со убодни рани во подрумот на луксузен хотел на Менхетен

Мртов маж пронајден во куќа во Драчево

Велешанец пронајден мртов кај дуќаните на Нов мост во Велес

Мртов маж пронајден во својот дом во Кочани

Македонски државјанин пронајден мртов во мотел во Урошевац

Горан Наумовски

Во куќа во Велес пронајден мртов маж