ВИДЕО: Поплавени просториите во Државен архив

Од:

Поплавени простории, мувлосани ѕидови и распукани тавани. Вака изгледа денеска депото на Архив на Македонија, во просториите на Археолошки музеј.

Bez komentar

Posted by Frosina Gjurcevska on Среда, 14 февруари 2018

Najnovi snimki Posle dozdot utrovo POTOP vo Arhiv

Posted by Frosina Gjurcevska on Среда, 14 февруари 2018

Би можело да ве интересира

Невреме со пороен дожд во Гостивар, поплавени куќи и улици

Катерина Павлова-Николовска

(ВИДЕО) Во БиХ се излеаја реки, има поплави и одрони

Горан Наумовски

Ден на архивите и на архивистите

Ана Ололовска

Се поплавиле соби со пациенти во „8 септември“: Пациентите биле извлекувани, паѓале делови од плафонот

Кристијан Ландов

(ВИДЕО) Големо невреме во Србија: Поплавени улици и низа сообраќајни несреќи поради слаба видливост

А1он

Делови од Пакистан како мориња, постои и закана од појава на заразни болести

А1он