ВИДЕО: Лудува со 255 километри на час на автопат и се фали на Тик-ток

Од:

Во најновото продолжение на серијалот „несовесни возачи на македонските патишта“ на Тик-ток денеска се појави видео на кое едно лице се фали дека вози со 140 километри на час во градска средина каде што дозволената брзина е 50 километри на час, а и дека вози со 255 километри на час на автопат каде што е максималната дозволена брзина е 100 километри на час.

Вчера беше објавено видео, исто така на „Тик-Ток“, каде возачи користат полициски значки за да не платат патарина.

Би можело да ве интересира

Малолетниците кои сквернавеа гробови се повикани во полициска станица, извршен е разговор во присуство на родител

Жарко Настоски

ВИДЕО: Лицата што сквернавеа гробови се уапсени

(ВИДЕО) „Тиктокер“ сквернави гробови: Дискусија е колку тоа е здраво и нормално, велат психолозите

ВИДЕО: Приведен радовишанецот кој возеше на плоштад и се пофали на „Тикток“

Катерина Павлова-Николовска

Приведен тетовецот кој на Тикток се пофали со видео на кое му помага на дете да пука со пиштол

Катерина Павлова-Николовска

Видео на Тикток: Двајца мажи му помагаат на дете да пука со пиштол

Катерина Павлова-Николовска