Судар на три возила на стариот пат од Демир Капија кон Неготино

Од:

Три возила се судриле на стариот пат од Демир Капија кон Неготино, потврдуваат од МВР.

– Станува збор за „тојота“ со неготинска регистрација, „лада“ со велешки регистарски ознаки и „опел“. Полициски екипи се упатени кон местото на сообраќајната несреќа, велат од Министерството за внатрешни работи.

Ова се првични информации и засега нема повеќе детали околу сообраќајката.

Би можело да ве интересира

Гостиварец и платил 10.000 евра, љубовницата го уценувала дека интимните видеа и пораки ќе ги прати на неговото семејство

Катерина Павлова-Николовска

33-годишна жена пронајдена мртва во стан во Скопје

Во тоалет на основно училиште во Скопје пронајдена рамка од пушка

Уапсен старец од Скопје, допирал малолетничка во автобус

Катерина Павлова-Николовска

Две лица тешко повредени во сообраќајка кај Ранковце

Ана Ололовска

Двајца бегалци од „Идризово“ фатени во центарот на Скопје